ترمیم مو سر و کاشت مو

ترمیم-مو-سر-و-کاشت-مو

ترمیم مو سر و کاشت مو

پوست سر ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تار مو دارد . این تعداد در روز ۵۰ تا ۱۰۰ تار از آنها در مرحله‌ی استراحت مو می‌ریزند. این ریزش مو طبیعی است. نگرانی موقعی احساس می شود که موهای ریخته شده، بیشتر از موهای رویش یافته باشد و فرد کاهش حجم موهایش را حس کند. احساس عدم‌ امنیت، ترس و همچنین از دست دادن اعتماد به نفس در این افراد رشد می کند. ترمیم مو سر شکل و روش های جدیدی دارد که طرفدار زیادی پیدا کرده است. ترمیم مو سر یکی‌ از روش ‌هایی‌ می باشد که تأثیرات قابل توجهی برای افرادی که از کم پشتی مو رنج می برند مفید می باشد. عمر (دوام) ترمیم مو یکی از ویژگیهای مهم ترمیم مو است.

ترمیم مو سر

معمولا ریزش مو در مردان از سنین جوانی آغاز می شود و کم پشت شدن موها در این سنین یکی از دغدغه های مردان می باشد. برای بیشتر کردن زیبایی ظاهری، زمان زیادی را جلوی آینه می گذرانند و با شانه و ژل مو به جان موهایتان می افتید. این رسیدگی بیش از حد می تواند به ریزش موها منجر شود. یکی از راههای دیگر به جز ترمیم مو سر، کاشت مو می باشد. این مسئله ای است که ذهن بسیاری از مشتریان کاشت مو را به خود مشغول کرده است. پیشنهاد ما به شما این است که بهتر است قبل از استفاده از روش های مختلف کاشت موی سر در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید. شما عزیزان می توانید پاسخ سوالهایتان را پس از رویت عوارض کاشت مو دریافت کنید.

ترمیم مو سر به روش جدید

۵۰ درصد موی سر یک مرد پیش از آن که قابل ملاحظه باشد، می ریزد. در نتیجه زمانی به فکر اقدام های محافظتی و پیشگرانه می افتید که خیلی دیر شده است. خبر خوب این است که ترمیم موی سر می تواند راه حل خوبی برای شما باشد. یکی از روش های ترمیم مو،  است. در ترمیم مو سر به روش جدید که جدیدترین روش ترمیم مو است، ابتدای موی سر فرد در آزمایشگاه اختصاصی  مورد بررسی قرارگرفته است و پس از یک ساعت نتیجه نمونه برداری موی فرد مشخص می شود و مویی تا ۱۰۰ درصد مشابهت از نظر رنگ و جنس برای نصب وارد مرحله بعدی می شود. نصب این موها بدون جراحی و بدون عوارض ترمیم مو است.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *