روش ترمیم مو‌های ضعیف نازک شکننده

روش-ترمیم-مو-های-ضعیف-نازک-شکننده

با توجه به اینکه روز به روز مشکل سر و مو افزایش پیدا می‌کند روش‌های متعددی در ترمیم مو‌های ضعیف جهت حل این مشکلات در دسترس می‌باشد که هر کدام ویژگی‌‌ها و اثرت خاص خود را دارند در این میان هستند افرادی که ریشه‌ی موی ضعیفی دارند و به اصطلاح میگویند سرم مو ضعیفی دارند و در اصل تمامی‌ این مشکلات ریشه در ریشه‌ی مو و فولیکول مو دارد و برای حل مشکلاتی از جملهٔ ضعیفی مو باید اقداماتی بر ریشه‌ی مو انجام داد،عوامل زیادی وجود دارد که این مشکل را حد تر هم می‌کند مانند استفاده از شامپو‌ ترمیم مو شیمیایی جهت حل ضعیف بودن ریشه‌ی مو که فولیکول را ضعیف تر می‌کند.

ترمیم مو‌های ضعیف و شکننده

امکان رشد مجدد را کامل از بین میبرد. متاسفانه ضعیف شدن رنگ مو و ادامه دار شدن آن باعث ریزش مو و کم پشتی‌ میشود پس باید حتما باید به ضعیف شدن مو توجه کرد و یکی‌ از روش‌های موجود در بازار که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بازده بسیار بالایی‌ دارد ترمیم موهای ضعیف را می‌توان نام برد، روند و فرایند ترمیم مو‌های ضعیف مانند روش‌های دیگر ترمیم می‌باشد و باید در زمینهٔ ترمیم موهای ضعیف گفت که بهترین روش انتخابی برای حل مشکل خود ترمیم مو می‌باشد زیرا اطمینان کامل را میتوانید حاصل کنید از این جهت که هیچ گونه خطری ندارد.

ترمیم مو‌های ضعیف شده

۱-بازده آن بستگی به شما دارد.

۲-یعنی‌ هر چه قدر که فرد بخواهد میتواند از بانک مو بیشتری بهره ببرد.

۳-در ترمیم هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

۴-به ضعیف بودن ریشه‌ی مو بستگی ندارد.

۵-تمام حالت و فرم خود را میتواند پس از اتمام ترمیم حفظ کند.

۶-اگر بخواهیم در مورد عمر و دوام ترمیم مو به طور قطع صحبت کرد.

۷-نمی‌توان زمان و مدتی دقیق ارائه کرد.

۸-این مطلب کاملا موضویی وابسته به شرایط محیطی‌.

۹-محیط خوب مراقبت کردن یا همان زدن چسب برای ترمیم و محکم کاری می‌باشد.

۱۰-ولی‌ اگر بخواهیم کلی‌ صحبت کنیم کاشت مو به صورت سالیان .

۱۱-دو سال یکبار نیاز به ترمیم بیشتر و مراقبت کلی‌ تری نیاز دارد.

ترمیم مو‌های ضعیف و کم پشت

که مانند روز اول و کاملا طبیعی جلوه کند مطلبی که خیلی‌ در عمر و دوام ترمیم موثر است نگهداری و توجه به نکاتی‌ است که دکتر به شخص گفته است که باید حتما رعایت شود تا دوام و عمر ترمیم بالا رفته که این کار توسط چسب بیشتر صورت می‌گیرد. نکاتی‌ که در زمینهٔ فرایند اکستنشن مو باید گفت این است که ترمیم مو هیچ گونه خطر و آسیبی نمیرساند یعنی‌ تمام موادی که در ترمیم استفاده میشود.

ترمیم مو‌های ضعیف در موسسه کانون مو

طبیعی و کاملا بهداشتی و زیر نظر سازمان ترمیم مو می‌باشد و از بهترین کیفیت و بهترین مواد استفاده میشود که تمامی‌ مواد از خارج وارد میشود و در زمینهٔ لایه مشبک طوری شکل هم باید گفت به عنوان محافظی در برابر مدل مو اصلی‌ عمل می‌کند و بانک موی اهدایی هم از موهای طبیعی و الیاف‌های خاص که با یکدیگر ترکیب شده است توسط چسب‌های مخصوص ترمیم به لایه‌ای که بر روی سر قرار دارد ترمیم و چسبیده میشود.پس بهترین روش ترمیم مو می‌باشد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *