روش ترمیم مو تار به تار یا کاشت مو

روش-ترمیم-مو-تار-به-تار-یا-کاشت-مو

ترمیم مو تار به تار چیست؟

یکی‌ از مشکلاتی که در برخی‌ از افراد پیش می‌‌آید ترمیم مو تار به تار و کم پشت شدن مو می‌باشد که بستگی به عواملی مانند محیطی‌ و ژنتیکی دارد که پس از بررسی‌‌های زیاد فراوان می‌توان علت و ریشه یابی‌ کنند آن را یکی‌ از روش‌هایی‌ که امروزه در بازار مورد استفاده قرار گرفته است و طرفدارای زیادی جلب کرده است، ترمیم مو می‌باشد که ترمیم مو تار به تار کاملا روشی‌ جدیدی می‌باشد و تکمیل شدهٔ روش‌های قبلی‌ می‌باشد،که به جرأت می‌توان گفت بهترین روش برای درمان و جلوگیری نیز ترمیم مو می‌باشد. افرادی که بدنبال این روش هستند .

روش ترمیم مو تار به تار

برای آن‌ها سوال است که آیا این روش ترمیم تار به تار است یا روش‌های دیگر.

در واقعی باید گفت کاشت مو به صورت تار به تار جزئی فرایند ترمیم می‌باشد.

یعنی‌ کلیت فرایند ترمیم یکی‌ می‌باشد.

یعنی‌ پس از بررسی‌‌های زیاد بر روی پوسته‌ سر .

لایه طوری شکل مشبک بر روی پوسته‌ سر قرار گرفته است.

میزان بانک موی دلخواه هر فرد بر روی سرپیوند می‌خورد و ترمیم میشود.

پس در اصل ترمیم مو تار به تار را می‌توان روش دیگر موجود در بازار نام برد.

حتی خطرات زیادی نیز به دنبال دارد. نکتیی‌ که دربارهٔ ظرافت و دقت بالایی‌ که ترمیم نیاز دارد.

هزینه ترمیم مو تار به تار

باید گفت شاید ترمیم به صورت تار به تار و تکی‌ صورت نگیرد ولی‌ بانک مویی که قرار است .بر روی سر پیوند و ترمیم صورت گیرد قبل از فرایند ترمیم کاملا ظرافت کاری شده است یعنی‌ به طوری که بانک موی طبیعی و الیاف‌های کاملا بهداشتی با یکدیگر ترکیب شده و بانک موی مورد دلخواه را تشکیل میدهند که کاملا طبیعی جلو می‌کند و به راحتی‌ می‌توان عنوان کرد ترمیم به صورت تار به تار صورت گرفته است،اما در هنگام پیوند هم ترمیم کلی‌ صورت نمی‌گیرد و بانک مو جدا سازی شده وپیوند و ترمیم صورت می‌گیرد. نکتیی‌ که در ترمیم می‌توان به آن اشاره کرد و اصلیت تار به تار ترمیم شدن را بین کرد.

عوارض ترمیم مو تار به تار

می‌توان به جدا سازی بانک مو قبل از پیوند و ترمیم اشاره کرد مثلا بانک موی مورد پیوند قبل از ترمیم راست چین بودن و چپ چین بودن آن مشخص میشود که پس از ترمیم به صورت کاملا طبیعی جلوه کند و هیچ گونه فرقی‌ با روش هیدیگر نداشته باشد.پس این دقت عمل بالا و ظرافت کاری‌ها می‌باشد که ترمی را به روشی‌ تار به تار و ظریف تبدیل می‌کند و در اصل بانک مویی که بصورت شاخه مشاهده میشود به صورت جدا سازی شده بر روی سر ترمیم میشود. پس می‌توان علت اصلی‌ اینکه ترمیم را تار به تار نیز میگویند.

ترمیم مو تار به تار به روش کاشت مو

دقت عمل فراوان آن در حین پیوند ربط داد و ابهاماتی که برای بعضی‌ آراد پیش آماده است که هر تار مو یا بانک مو را تکی‌ تکی‌ ترمیم میکنند اشتباه است در اصل بانک موی پیوندی که از قبل حاضر شده است تار به تار ترکیب شده و به صورت شاخه‌ای به لایه طوری شکل توسط چسب‌های مخصوص ترمیم بمی سر یا اگرنبشد همان لایه طوری شکل پیوند می‌خورد و در آخر هم باید گفت یکی‌ از بهترین روش‌هایی‌ که در بازار می‌توان نام برد اکستنشن مو می‌باشد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *