هزینه بهترین دکتر ترمیم مو

هزینه-بهترین-دکتر-ترمیم-مو-سارای

بهترین دکتر ترمیم مو

موهای کم پشت یکی از عواملی است که زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد. دکتر ترمیم مو عوامل متنوعی از جمله اختلالات هورمونی و هوامل وراثتی می توانند در کم پشت شدن موها تاثیر گذار باشند. در گذشته افراد دارای موهای کم پشت مجبور بودند تا آخر عمر با این مشکل به زندگی خود ادامه دهند اما با پیشرفت علوم پزشکی در زمینه ی کاشت و ترمیم مو، افرادی تعلیم دیده اند که این مشکل را حل کنند. ما این افراد را تحت عنوان دکتر ترمیم مو می شناسیم. در واقع دکتر مو فردی متخصص در زمینه ی کاشت و ترمیم مو می باشد که می تواند با معاینه ی دقیق مو و پوست سر در مورد نحوه ی ترمیم موی شما نظر بدهد و در نهایت کار ترمیم مو را برای شما انجام دهد.

هزینه دکتر ترمیم مو

برای کاشت مو صحیح ، دکتر ترمیم مو باید به طور دقیق بانک مو یا منطقه ی دهنده ی مو را بررسی کند تا از قابلیت برداشت مو از آن ناحیه مطمئن شود. با این بررسی مشخص خواهد شد که فرد طی چند جلسه و به چه میزان می تواند موهای خود را ترمیم نماید. اگر منطقه ی دهنده ی مو دارای پوستی آسیب پذیر باشد، دکتر ترمیم مو مجبور خواهد بود تا تعداد محدود از موهای آن نقطه را برای ترمیم استفاده نماید و در نتیجه جلسات مراجعه ی فرد برای ترمیم بیشتر خواهد شد تا ناحیه ی دهنده ی مو ریکاوری شده و امکان برداشت مجدد مو از آن فراهم شود. همچنین در نظر داشتن این نکته بسیار مهم است که موهای عادی هر فرد در طول زندگی همواره کاهش پیدا می کند.

دکتر ترمیم مو

دکتر ترمیم مو به خوبی می داند که اگر برای ترمیم نقاط کم پشت.

از بانک مو به طور بی رویه برداشت کند.

ممکن است طی چند مرحله بانک مو دچار آسیب شود .

در مراحل ریزش مو بعدی (که معمولا برای افراد اتفاق می افتد) .

دیگر بانک موی مناسبی برای فرد وجود نداشته باشد.

عملا دیگر امکان ترمیم مو از دست برود.

مسلما کاشت و ترمیم مو عوارض خاصی دارد.

اگر برای این کار به دکتر ترمیم موی متخصص و با تجربه مراجعه نکنید.

ممکن است این عوارض به شدت به کیفیت و زیبایی موهای شما آسیب بزند. رعایت نکاتی مانند محاسبه ی دقیق محل خط رویش مو، از جمله موارد مهمی است که دکتر ترمیم موی کارکشته همواره این نکته را مد نظر قرار می دهد و در صورتی که بانک مو بصورت بی رویه خالی شود دیگر امکان بازیابی وجود ندارد.

انتخاب دکتر ترمیم مو در ایران

ممکن است فرد بخواهد که برای طبیعی جلوه دادن موهای خود خط رویش مو را بسیار پر پشت کند تا ریزش موهای او کمتر جلب توجه کند اما باید توجه داشت که روند ریزش مو بطور پیوسته ادامه خواهد داشت و اگر خط رویش بسیار پر پشت شود پس از مدتی با ریختن موهای پشت این ناحیه، فرم موها بسیار غیر طبیعی می شوند و جلوه ای آزار دهنده به موهای فرد می دهند. نکاتی که در بالا به آن اشاره شد نشان می دهد که برای ترمیم مو بهتر است به دکتر ترمیم موی متخصص مراجعه شود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *